World Forum
_SİTEYİ REKLAMSIZ GEZMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ !
Üyeler Siteyi Reklamsız Gezebilmektedirler
Bu Üyelik Sadece 10 saniyenizi alır

www.wFrm.tr.cx
www.WorldForum.yetkin-forum.com
World Forum
_SİTEYİ REKLAMSIZ GEZMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ !
Üyeler Siteyi Reklamsız Gezebilmektedirler
Bu Üyelik Sadece 10 saniyenizi alır

www.wFrm.tr.cx
www.WorldForum.yetkin-forum.com
World Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World Forum

Dünya Forumu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişimMod Başvurusu

Bilgisayarınız Kapalıyken Eşya Satma [süper]

YazarMesaj
Batuhan
BaTuHaN
BaTuHaN
Batuhan

Cüzdan
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız

Bilgisayarınız Kapalıyken Eşya Satma [süper] Empty
MesajKonu: Bilgisayarınız Kapalıyken Eşya Satma [süper]   Bilgisayarınız Kapalıyken Eşya Satma [süper] Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 10:53 am

Öncelikle herkeze merhaba. İlk fırsatta şu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.Bilenler vardır.Bilmiyenler vardır.Şimdiye kadar hiçbir yerde bunu açıklayanı görmedim.Heralde pek fazla kişi tarafından bilinmiyor ve kimse tarafından paylaşılmamış.

Düşünüldüğünde bir çoğunuzun anası babası gece bilgisayarın açık kalmasını istemiyordur.E kimisininde interneti sınırlıdır.Bu bug tam size göre bir konudur.
Çok fazla uzatmadan konuya giriyorum. Normal bir şekilde pazar kurup istediğiniz itemleri satmaya başlıyorsunuz.İşin püf noktasını açıklıyorum
.

Pazarı kurduktan sonra Modem'inize ya reset atıyorsunuz yada kablosunu çekiyorsunuz.Böylece Char askıda kalıyor.Pazarın bozulmadığına emin olabilirsiniz.İstiyen kişi sizin malınızı rahatlıkla çekebiliyor.Sanki siz oyundaymışınız gibi alışveriş sorunsuz bir şekilde işlev görecektir.

Dikkat etmeniz gereken bir konu vardır.Eğer modeme res atıp aynı ıd ile tekrar bağlanmak istediğinizde hesabınız şuanda bağlı hatasını alacaksınız.O anda bilinki askıda kalan charınız oyundan çıkmıştır.Pazara bırakıp uyumak isterseniz tekrar oyuna girip modeme res atmanız gerekecek.

Çalışıp çalışmadığını da şu şekilde doğrulayabilirsiniz.Dediklerimi yaptıktan sonra başka bir hesap ile bağlanıp diğer hesaptaki charı bıraktığınız yere gittiğinizde göreceksiniz ki char pazarda ve satış yapıyor Egonuzu tatmin etmek için bir kaç itemi satın alabilirsiniz

Denenmiştir.Ve Sonuç:Başarılı..

WorldForum
http://worldforum.yetkinforum.com

Bilgisayarınız Kapalıyken Eşya Satma [süper]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eşya Tipi
» Deneme Mod , Mod , Super Mod , Admin