World Forum
_SİTEYİ REKLAMSIZ GEZMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ !
Üyeler Siteyi Reklamsız Gezebilmektedirler
Bu Üyelik Sadece 10 saniyenizi alır

www.wFrm.tr.cx
www.WorldForum.yetkin-forum.com
World Forum
_SİTEYİ REKLAMSIZ GEZMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ !
Üyeler Siteyi Reklamsız Gezebilmektedirler
Bu Üyelik Sadece 10 saniyenizi alır

www.wFrm.tr.cx
www.WorldForum.yetkin-forum.com
World Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World Forum

Dünya Forumu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişimMod Başvurusu

HEY Sen Önce Burayı Oku

YazarMesaj
Batuhan
BaTuHaN
BaTuHaN
Batuhan

Cüzdan
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız

HEY Sen Önce Burayı Oku Empty
MesajKonu: HEY Sen Önce Burayı Oku   HEY Sen Önce Burayı Oku Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 9:35 am

WorldForum ve Türkiye Tarihinde Bir İLK... ( Ve Belkide Dünyada ki Forumlarda Bile.. )

HEY SEN!Bölümü kişiye özel tek bölüm, bu bölümde kendinizi tanıtıyor, hayatınızdan kesitler sunuyor ve bunları kendi ve sevdiklerinizin resimleri ile beraber sunuyorsunuz.

Artık ForumTR üyeleri sizleri daha yakından tanıma şansına sahip, yazın hayatınızın o değerli hikayesini.Göreceksiniz senin yaşamış olduğun zorlukları, pişmanlıkları, aşk acılarını, zaferleri, kaybetiklerine ortak bir çok insan çıkacak karşına. Onlar senin çok uzaklarda ki hayat arkadaşların..

Peki Konu İçeriği Nasıl Olmalı?

Konuya ''Kendi fotoğraflarını, aile fotoğraflarını, çocuğunuzun resimlerini ve hatta evcil hayvanınızın bile resmini ekleyebilirsiniz.
Resimlerinizi ekledikten sonra, başlayın hayatınızın o değerli hikayesini anlatmaya. Hem içinizi dökün, hemde uzaklarda ki hayat arkadaşlarınız ile aynı kaderi paylaştığınıza şahit olun...

Önemli Konu Açma Hakkında:

Konu başlığı sadece ( üye adınız) olmalıdır, resimlerinizi eklemek zorunda değilsiniz. Ama sizi tanımaları için açık ve net olun, tanıtım konunuz çok kısa olmamasına özen gösterin.

HEY SEN! Bu arada sanırım bu bölüm, Türk forumlarında bir İLK. Bugüne kadar ben böyle bir bölüm görmedim, siz gördünüz müWink
http://worldforum.yetkinforum.com

HEY Sen Önce Burayı Oku
1 sayfadaki 1 sayfası