World Forum
_SİTEYİ REKLAMSIZ GEZMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ !
Üyeler Siteyi Reklamsız Gezebilmektedirler
Bu Üyelik Sadece 10 saniyenizi alır

www.wFrm.tr.cx
www.WorldForum.yetkin-forum.com
World Forum
_SİTEYİ REKLAMSIZ GEZMEK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ !
Üyeler Siteyi Reklamsız Gezebilmektedirler
Bu Üyelik Sadece 10 saniyenizi alır

www.wFrm.tr.cx
www.WorldForum.yetkin-forum.com
World Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World Forum

Dünya Forumu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişimMod Başvurusu

Jin-Hee Görevi Resimli Anlatım

YazarMesaj
Batuhan
BaTuHaN
BaTuHaN
Batuhan

Cüzdan
Altın Altın: Sınırsız
Para Para: Sınırsız

Jin-Hee Görevi Resimli Anlatım Empty
MesajKonu: Jin-Hee Görevi Resimli Anlatım   Jin-Hee Görevi Resimli Anlatım Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 3:40 pm

Jin-Hee Görevi Resimli Anlatım Mapan1
Kırmızı Bayrakta oLan ve ShinSoo Haritasına Göre anLatıcam. ÖnceLikLe Haritamiz Bu. Jin-Hee Ler Haritada Sarı Ve Kırmızı iLe İşaretli HalkaLarın oLdugu yerLerde Cıkıyor. Bu Görevi Zor Yapan Sey Bir kere Jin-Hee'yi kestigimiz Zaman Uzun Süre Cikması. Bu Yüzden Baskasının Kesmemesi İçin Server Bosken Yani Gece SaatLerinde Bu Görevi Yapıyoruz. Önce ch1'e Giriyoruz Ve Sarı HaLkanın oLdugu Kısma Gidiyoruz. Ordaki Jin-Hee'yi Kesiyoruz Ve Cıkıs Diyerek ch2'ye Geçiyoruz oRadakini Kesip ch3'e oRdakini Kestikten Sonrada ch4'e Gidiyoruz. ch4'te Sarı aLandaki Jin-Hee'yi Kestikten Sonra Kırmızı aLana Gidiyoruz Ve oRdakinide Kesiyoruz. Sonra Yine Sırayla ch3 ,ch2 Ve Sonra ch1'e Geciyoruz. Bu aSamaya GeLdigimizde Kesmeye iLk BasLadıgımız ch1'in Sarı HaLkasındaki Jin-Hee Yeniden Cıkıyor. ch1'in Kırmızı HaLkasındaki Jin-Hee'yi Kestikten Sonra Sarı HaLkaya Gidiyoruz Ve Aynı Sekilde 30 Jin-Hee Kesene Kadar Bu ŞekiLde Devam ediyoruz. BöyLece Bu Görevi 1 SaaT GiBi Bir Sürede HaLLediyoruz. Ben Bu Sekilde Yaptım Ve Yaklasık 1 SaaT FaLan Sürdü.

Bu Şekilde Yapmazsanız Bu Görev HaFtaLar Sürebilir Ama Bu ŞekiLde 1 Saatinizi Ayırarak Nişan Yüzüğünüze Kavusabilirsiniz
http://worldforum.yetkinforum.com

Jin-Hee Görevi Resimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MSN Adresiniz Çalınırsa+Resimli Anlatım
» Metin 2 Dolunay Nerde Düşer + Resimli Anlatım
» Metin2 Video Çekmek+Resimli Anlatım+Program= FULL
» Hesap Güncelleme, Şifre Değiştirme Ve E-Mail Değiştirme + Resimli Anlatım
» Ticket Atmak [ Genel Anlatım ]